| H I S T O R I A    K L U B U |

Początki klubu BOXER sięgaja lat 70-tych. Wówczas to niewielka grupa kumpli zaczęła jazdę motocyklami po okolicznych miejscowościach. Pierwszym poważniejszym zlotem była Zielona Góra w 1984r.

Tutaj  trochę wspomnień z tamtych lat

 

W 1986r. została podjęta decyzja o rejestracji klubu przy Lubskim Domu Kultury. Boxer Lubsko jako samodzielna grupa zorganizował pierwszy swój zlot motocykli w 2001 roku. Od tego czasu co roku wiosną organizowane są zloty na terenach rekreacyjnych OSiR [Osrodek Sportu i Rekreacjii] w Lubsku. Rozwineły się przyjażnie z bracią motocyklową w całej Polsce i za granicą. BOXER gościł  u siebie wspaniałe osobowości: Andrzeja Gołotę - słynnego boxera, Feliksa Cierlika z klubu 'Sokól" z Chicago .

W 2003 roku klub przyjął własne plecy z logo klubu. [ W logo znajdują się tłoki silnika na tle historycznej Baszty Pachołków, która znajduje się w centrum Lubska]

2004r. Klub Boxer otrzymuje  Support od klubu Gremium MC Poland
2004r. Powstaje nasza strona internetowa www.boxer lubsko.com
2007r. Powstaje Chapter Boxera - Słubice
2008r. Powstaje Chapter Boxera – Sulęcin
2008r.  Zapada decyzja, że pozostajemy Free Group
2008r. Do barw klubowych dodajemy cyfrę klubu. Jest to 212.
2009r. Powstaje Chapter Boxera - Jasień i Krosno Odrzańskie
2009r. BOXER MC POLAND [10.10.2009r.]

Cyfrą Klubu jest 212, ponieważ: B z nazwy BOXER jest 2 literą alfabetu [ nie licząc polskich znaków typu ą,ć itp.] L z nazwy LUBSKO jest 12 literą alfabetu.
Tak więc BOXER LUBSKO
[ pierwotna nazwa naszego klubu] to 212

| DZIAŁALNOŚĆ |

Jeździmy, bawimy się, poznajemy interesujących ludzi i miejsca. Klub BOXER MC POLAND stara się aktywnie działać promując swoje miasto. Odwiedzamy inne kluby, organizujemy różne imprezy. W miarę swoich możliwości członkowie Klubu Boxer udzielają się charytatywnie. Czynnie uczestniczymy w WOŚP, imprezach mikołajkowych dla dzieci, wigilii dla mieszkańców Lubska, współpracujemy z Lubskim Domem Kultury. Uczestniczymy również w corocznym Festiwalu Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski organizowanym w Lubsku pn. Dzieci Europy-Europakinder. Członkowie Klubu są czynni cały rok. Dwa razy w miesiącu spotykamy się na oficjalnych zebraniach. Na nich zapadają ważniejsze decyzje związane z działalnością klubu.

|STAŁE IMPREZY MOTOCYKLOWE KLUBU BOXER|


Rozpoczęcie sezonu motocyklowego-
21 marca
Zlot motocyklowy-
maj
Zakończenie sezonu motocyklowego-zlot-
wrzesień
Zimowe Motoparty-
luty


O wszystkich imprezach informację można znaleźć wcześniej na naszej stronie www.